اخبار و مقالات

ورود هزاران کیت آزمایش خانگی ویروس کرونا
ورود هزاران کیت آزمایش خانگی ویروس کرونا

اقتصادنیوز: به زودی هزاران کیت آزمایش خانگی ۱۵ دقیقه‌ای برای بررسی ابتلا به کرونا توسط آمازون به مردم در انگلستان تحویل داده می‌شود. طبق گزارش سازمان بهداشت عمومی انگلیس (PHE)این اقدامی است که می‌تواند زندگی بسیاری از افراد را به حالت عادی که پیش از دوران قرنطینه وجود داشت برگرداند.

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از «انتخاب»،گاردین خبرداد شارون پیکوک، مدیر سرویس ملی عفونت در PHE، به نمایندگان کمیته علوم و فناوری پارلمان انگلیس  گفت که آزمایش گسترده در انگلیس تا هفته آینده امکان پذیر است.

این کیت ها به نظر می‌رسد مانند کیت های تست حاملگی عمل می کند. شما با انگشت زدن روی کیت و گرفتن قطره ای خون، و تجزیه و تحلیل آن توسط متوجه می شوید که بالاخره به کرونا مبتلا هستید یا نه. 

قرار است این دستگاه ابتدا در آکسفورد برای اطمینان از عملکرد آن مورد بررسی قرار بگیرد و دانشمندان امیدوارند که این محصول در آکسفورد اعتبار سنجی شود.

پیکوک گفت: این اتفاق طی هفته جاری رخ خواهد داد و سپس برای آزمایش کارمندان اداره مراقبت‌های بهداشتی و همچنین عموم مردم در دسترس خواهد بود. وی گفت: «چندین میلیون تست برای استفاده خریداری شده است. این‌ها محصولاتی کاملاً جدید هستند.»

آمازون موافقت خود را برای توزیع این کیت ها اعلام کرده است و کیت ها نیز در مراکز معتبر به فروش می‌رسد. پیکوک در پاسخ به این سؤال که آیا کیت ها در روز‌های آتی با قیمت مناسب در دسترس خواهند بود، گفت: «بله، کاملاً. اگر هزینه‌ای برای تست‌ها وجود داشته باشد، احتمالا حداقل هزینه  خواهد بود.»

در دسترس بودن گسترده تست ابتلا به کرونا از طریق انگشت که نتایج را در ۱۰ تا ۱۵ دقیقه نشان می‌دهد، می‌تواند یک گزینه مهم برای تغییر شرایط فعلی باشد.  پزشکان و پرستاران NHS با این دستگاه بلافاصله می‌دانند که آیا کرونای آن‌ها بهبود یافته است یا خیر و این محصول  به آن‌ها امکان می‌دهند که زودتر سر کار خود برگردند. افزون بر کارمندان NHS، هر شخص دیگری قادر خواهد بود بداند که آیا ویروس داشته و از این رو مصون هستند یا خیر.   این بدان معنی است که آن‌ها می‌توانند زندگی عادی خود را از سر بگیرند و دیگر نیازی به کار از خانه  یا فاصله گرفتن از افراد دیگر نیست. به طور گسترده‌ای تصور می‌شود که  ابتلا به کرونا، باعث می‌شود که مردم از این بیماری در امان باشند (مصونیت بگیرند) یا اگر بار دوم به آن مبتلا شوند، آن را منتقل نمی‌کنند.

انگلستان تنها کشوری نیست که این تست را سفارش می‌دهد. پیکوک می‌گوید: «این آزمایشات در سراسر اروپا و نقاط دیگر سفارش داده می‌شود و در جنوب شرقی آسیا نیز خریداری می‌شوند. این روشی گسترده است. ما در انجام این کار تنها نیستیم.»

بیشتر بخوانید
توسعه کسب و کار
توسعه کسب و کار

بسیاری از کسب و کارها ، در مقاطع مختلفی از چرخه‌ی عمر خود، تصمیم می‌گیرند که رشد کنند و فعالیت‌های خود را توسعه دهند. رشد کسب و کار روش هایی دارد که بیشتر با آن ها آشنا خواهیم شد؛

“مدیر توسعه کسب و کار” ، “مدیر توسعه کسب و کار” و “VP ، توسعه کسب و کار” همگی عناوین شغلی چشمگیری هستند که اغلب در سازمان های تجاری شنیده می‌شوند. فروش، ابتکارات استراتژیک، مشارکت تجاری، توسعه بازار، گسترش کسب و کارو بازاریابی، همگی دانش های دخیل در توسعه کسب و کار هستند که به اشتباه با توسعه کسب و کار اشتباه گرفته می‌شوند و گاهی اوقات آن ها را با مسائل دیگری مانند فروش اشتباه می‌گیریم.

در ادامه اطلاعاتی درباه‌ی توسعه‌ی کسب و کار و استراتژی های توسعه کسب و کار آورده شده است و شیوه ها و روش های عملی برای آن تشریح شده است.

بیشتر بخوانید
نگاهی به مفهوم آمیخته بازاریابی (Marketing Mix-4P)
نگاهی به مفهوم آمیخته بازاریابی (Marketing Mix-4P)

 مفهوم کلیدی در علم بازاریابی

بازاریابی: بازاریابی شامل تبلیغات با هدف فروش موفق محصولات به مشتریان نهایی است. بازاریابی نقش مهمی در دستیابی به اهداف فروش دارد. بررسی های توسعه کسب و کار بودجه تخمین زده شده برای بازاریابی را به این بخش اختصاص می‌دهد. بودجه های بالاتر برای استراتژی های بازاریابی تهاجمی مانند تماس تلفنی، بازدید و فروش شخصی، نمایش تبلیغات در جاده ها و توزیع نمونه رایگان را امکان پذیر می‌سازد. بودجه های پایین تر منجر به استراتژی های بازاریابی غیرفعال مانند تبلیغات آنلاین محدود، شبکه های اجتماعی و بیلبوردها می شوند. مسئله ای که اهمیت دارد برآورد صحیح می‌باشد

بیشتر بخوانید
استخدام سال ۱۳۹۹
استخدام سال ۱۳۹۹

استخدام استارتاپ تاو_افزا در سال ۱۳۹۹

 

🔴منشی خانم ۱نفر☘
🔴کارمند اداری آقا و خانم ۲نفر☘

🔴کارمند روابطعمومی آقاوخانم ۲نفر☘
🔴مشاوربرند اقا یا خانم ۱نفر☘
🔴مدیرفروش آقا ۱نفر ☘

🔴مهندس It اقا یا خانم ۱نفر☘
🔴مهندس نرمافزار اقا یا خانم ۱نفر☘
🔴مدیرمالی اقا یا خانم ۱ نفر☘
🔴حسابدار  اقا یا خانم ۱ نفر☘
🔴کمک حسابدار اقا یا خانم ۳ نفر☘
🔴کارشناسفروش آقا و خانم ۱۰نفر☘
🔴نگهبان اقا ۲نفر☘
🔴پرسنل تشریفات خانم ۲نفر ☘
🔴راننده اقا ۲نفر☘
🔴گرافیست اقا یا خانم ۱نفر☘
🔴کارشناس امنیت شبکه اقا ۱ نفر☘

_________________________________
متقاضیان همکاری جهت دعوت به مصاحبه می بایست رزومه عکسدار خود را با درج کلیه اطلاعات شخصی اعم از هویتی و اقامتی، اطلاعات سوابق تحصیلی، سوابق شغلی، مدارج و نشان ها و ... را به نشانی ایمیل :  tavafza.ir@gmail.com ارسال نموده و سپس منتظر پاسخ همکاران ما طی ۷۲ساعت باشند.
_________________________________
پاسخ اولیه به ایمیل ارسالی شما از طریق همان ایمیل خواهد بود. 
_________________________________

📍در نظر داشته باشید به علت شیوعویروسکرونا کلیه مصاحبه ها بصورت آنلاین و از طریق تماس تصویری خواهد بود
_________________________________

 

بیشتر بخوانید
جستجو
دسته بندی مقالات
آخرین اخبار و مقالات
مقالات مرتبط
خطا درnt:commentdisplay_block?&all&3&desc
خبرنامه